Tétel

Kikiáltási ár:

3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD

Leírás:

Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Veszprémi Állatkertben. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 19,5×30 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert