Tétel

Kikiáltási ár:

48 000 Ft
129,73 EUR, 141,18 USD

Leírás:

Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Udvar 1944. Olaj, vászon, Keret nélkül. Jelzett, Szélein kopásokkal. 78x60 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pk