Tétel

Kikiáltási ár:

70 000 Ft

Leírás:

Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fa keretben, 100×70 cm / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life. Oil on board, signed. Framed, 100×70 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf