Festmények és grafikák

Tételek száma: 369

Bencze László (1907-1992): Szabad Élet TSZ, Székesfehérvár. Rézkarc, papír, jelzett, 17x35,5 cm
10024.

Bencze László (1907-1992): "Szabad Élet" TSZ, Székesfehérvár. Rézkarc, papír, jelzett, 17x35,5 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Benda Katalin (1939-): Gorsium. Rézkarc, papír, jelzett, 17x29,5 cm
10025.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Berki Viola (1932-2001): Arheikus ima. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 10/100. Üvegezett fakeretben. 24x18 cm
10026.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Berta Sándor (1929-): Szentendre. Dombornyomat, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 20,5x30 cm
10027.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bertalan Rózsa (1900-1987): Fák a patakparton. Pasztell, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 30,5x22,5 cm
10028.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
10029.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Bihari Puhl Levente (1957-): Madarak. Olaj, fa, jelzett, dekoratív fakeretben 12,5x18 cm
10030.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10031.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
10032.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10033.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Blanarovits József / Jozef Blanarovits (1889-1966): Pozsonyi részlet. Fametszet, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x23 cm
10034.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bócsa István (?-): Színes táj. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 23,5×17 cm
10035.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft