Festmények és grafikák

Tételek száma: 369

Andy Warhol (1928-1987): Pepsi Cola. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 508/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett 61x61 cm / Offset-ithography
10361.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Wrabel (Vrábel) Sándor (1926-1992): Téli vadászok. Olaj, farost jelzett, fakeretben. 43x67 cm
10362.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
Würtz Ádám (1927-1994): Alakok. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41×32 cm
10363.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Zajti Ferenc (1886-1961): Erdőrészlet. Akvarell, kréta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 43×61 cm
10364.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16
10365.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10366.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
ZéKovács József (1951): Jelenet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben.
10367.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zólyomi Katalin (?-): Virágok. Akril, farost, jelzett a hátoldalán, 30x30cm
10368.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16
Zólyomi Katalin: Hullámzás. Akrill, papír. jelzés nélkül. Üvegezett, sérült műanyag keretben. 18x26cm
10369.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft