Festmények és grafikák

Tételek száma: 369

10012.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo), 1930. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli kissé sérült fa keretben. 50x40 cm/ István Bácskay (?-?), active in the first half of the XXthe century: Cairo (Egypt), 1930. Oil on canvas. Signed. With very small surface flaws. Framed. 50x40 cm
10013.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Őszi nap, 1981. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (35/50). 29,5x24 cm
10014.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Magány, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (38/50). 27,5x21 cm
10015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bak Péter (1950-): Naplemente a Balatonon. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 50x50 cm
10016.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Balla Margit (1947-): Színház 2. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (43/100). Üvegezett fakeretben, 39,5×29 cm
10017.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bálint Árpád (1870-?): Kinn, padon. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett műanyag keretben. 16x24 cm.
10018.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bánfalvi Kata (?-): 10 db geometrikus-absztrakt vázlat. Kollázs, papír, jelzett, 25×34,5 cm
10019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Batári László (1920-1997): Tiszapart. Olaj, vászon. Jelzett. fa keretben, néhány kisebb hibával. 100x150cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10020.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Emanuela Bassi: (?-?): Piros sapkás, velencei fiú. Olaj, karton, sérülésekkel, sérült fakeretben. Jelezve balra lent: E. Bassi Venezia. 45x30 cm
10021.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
David Beeri (1951-): Tenger. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 50x60 cm
10022.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
David Beeri (1951-): Képzelet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 30x40 cm
10023.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft