Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 126

~1930. MÁV NTVE zománcozott bronz sportjelvény. Nagykanizsa vagy Nagykőrös T:2
31479.

~1930. "MÁV NTVE" zománcozott bronz sportjelvény. Nagykanizsa vagy Nagykőrös T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1931. Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ fém díjérem füllel. A Tatabánya ezzel a II. osztály bajnoka lett. (40mm) + 1931. Magyar Ifjusági Labdarúgó Liga 1930/31 I. ezüstözött bronz díjérem (32mm) T:2 ph.
31480.

1931. "Nyugat-magyarországi Labdarúgók Alszövetsége bajnoki érme / 1930-31 I. DIJ" fém díjérem füllel. A Tatabánya ezzel a II. osztály bajnoka lett. (40mm) + 1931. "Magyar Ifjusági Labdarúgó Liga 1930/31 I." ezüstözött bronz díjérem (32mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1931. GYAMC 1931. aug. 20. (Győri Automobil és Motor Club) bronz díjplakett (37x53mm) T:2 ph. Hungary 1935. GYAMC (Győr Automobil and Motor Club) - 20 Aug 1931 bronze award plaque (37x53mm) C:XF edge error
31481.

1931. "GYAMC 1931. aug. 20. (Győri Automobil és Motor Club)" bronz díjplakett (37x53mm) T:2 ph. Hungary 1935. "GYAMC (Győr Automobil and Motor Club) - 20 Aug 1931" bronze award plaque (37x53mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1933. Pestszentlőrinczi Atletikai Club (SZAC) - 1908-1933. VIII. 6. - Az érdem jutalma - Bongya Sándor bronz plakett sérült dísztokban, Arkanzas BPest gyártói jelzéssel (57x86mm) T:1-,2 patina
31482.

1933. "Pestszentlőrinczi Atletikai Club (SZAC) - 1908-1933. VIII. 6. - Az érdem jutalma - Bongya Sándor" bronz plakett sérült dísztokban, "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel (57x86mm) T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1933. Debreceni Postás Sport Egyesület 1933 egyoldalas bronz plakett (47x63mm) T:1-
31483.

1933. "Debreceni Postás Sport Egyesület 1933" egyoldalas bronz plakett (47x63mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1934. Kiskun Viadal 1932 / 1934 ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, Arkanzas BPest gyártói jelzéssel (40mm) + 1937. Nagykun Viadal / 1937. I. ezüstözött bronz nyolcszögletű díjérem (32x32mm) T:2 patina
31484.

1934. "Kiskun Viadal 1932 / 1934" ezüstözött bronz díjérem mellszalagon, "Arkanzas BPest" gyártói jelzéssel (40mm) + 1937. "Nagykun Viadal / 1937. I." ezüstözött bronz nyolcszögletű díjérem (32x32mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1934. Spárta Atlétikai Klub / 25 éves fennállásának emlékére kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:1- patina
31485.

1934. "Spárta Atlétikai Klub / 25 éves fennállásának emlékére" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Gál (50mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1935-1941. 4db-os bronz tekéző díjérem-tétel, benne Előre Tekéző Egyesület - Budapest 1934 - Magyar bajnok - 1938-39-40 kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:2,2-
31486.

1935-1941. 4db-os bronz tekéző díjérem-tétel, benne "Előre Tekéző Egyesület - Budapest 1934 - Magyar bajnok - 1938-39-40" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sándor Ambrózy (1903-1992) 1935. Magyar Ökölvívó Szövetség kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott 1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK szöveggel, Huguenin gyártói jelzéssel (60mm) T:1- ph., ezüstözés kopott Hungary 1935. Hungarian Boxing Association two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved 1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:AU edge error, silvering worn
31487.

Sándor Ambrózy (1903-1992) 1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- ph., ezüstözés kopott Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:AU edge error, silvering worn

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1935. BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2 Hungary 1935. Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour) one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF
31488.

1935. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935" egyoldalas zománcbetétes Br plakett (59x40mm) fehér márványtalapzaton (73x111x16mm) T:2 Hungary 1935. "Budapest Sport Association Automotor Department Béla Buday Memorial Tour)" one-sided Br plaque with enamel inlay (59x40mm) on a white marble pedestal (73x111x16mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1935. Károly Béla 100. játékára K.T.K. (Kiskunfélegyházi TK) egyoldalas Br, labdarúgó sportérem, eredeti díszdobozban (50x72mm) T:2-
31489.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1935. Erzsébeti Torna Club 1909 kétoldalas bronz díjérem (48mm) T:1,1- patina HP 1089a
31490.

1935. "Erzsébeti Torna Club 1909" kétoldalas bronz díjérem (48mm) T:1,1- patina HP 1089a

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft