Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2751718
31455
429
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Konkoly Sugár József (1887-) DN "KEAC" jelzett Ag sportérem (17,31g/0.990/33mm) T:2 ph. 2751721
31456
429
Numizmatika
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1918. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "Nk 100 staf. 1918. IX. 8." gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338. 2735562
31457
429
3200
Numizmatika
Magdányi Antal (1902-) 1947. "Műegyetemi Athletikai és Football Club" bronz emlékérem az MAFC 50. évfordulójára (60mm) T:2 ph. 2735413
31458
429
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" ezüstözött bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2 patina
TP 1800. 2645345
31459
429
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1- 2751774
31460
429
Numizmatika
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) ~1930. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" bronz emlékérem mellszalagon (36mm) T:2 2616224
31461
429
30000
Numizmatika
~1900. "Magyar Országos Torna Szövetség" ezüstözött bronz jelvény (53x41mm) T:2 / Hungary ~1900. "Hungarian National Gymnastics Federation" silver plated bronze badge (53x41mm) C:XF 2752207
31462
429
Numizmatika
1902. "Ép testben ép lélek - Versenydíj / Bp. VI. ker. áll. főgymn. 902. VI/25." jelzett Ag díjérem szalagon (12g/0.800/30mm) T:1- patina 2690309
31463
429
Numizmatika
1904. "Nemzeti Sport - 1904 Gyermekverseny tőr" bronz emlékérem füllel (24x32mm) T:1- 2751615
31464
429
Numizmatika
~1910. "Kecskeméti Sport Club" bronz emlékérem eredeti dísztokban, benne "Weil Alajos órás és ékszerész Kecskemét" matricával (50mm) T:1- patina 2752279
31465
429
3200
Numizmatika
~1910. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" jelzett Ag díjérem "Oertel Berlin" gyártói jelzéssel (14,33g/0.800/34x26mm) + ~1940. "Műegyetemi Athletikai és Football Club Versenydíja" öntött, ezüstözött bronz díjérem (33x25mm) T:2,2- kis ph. 2751917
31466
429
Numizmatika
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft