Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 126

~1910. III. Kerületi TVE kétoldalas bronz emlékérem zománcozott klubcímerrel, füllel (20x40mm) + ~1930. Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés 1872 Br sport díjérem füllel (30mm) + 1902. A budapesti III. ker. M. Kir. Főgimnázium Testgyakorló Köre - 1902 ezüstözött bronz plakett (35x44mm) T:1-,2 HP 1411
31467.

~1910. "III. Kerületi TVE" kétoldalas bronz emlékérem zománcozott klubcímerrel, füllel (20x40mm) + ~1930. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Díja - Erő Épség Egyetértés 1872" Br sport díjérem füllel (30mm) + 1902. "A budapesti III. ker. M. Kir. Főgimnázium Testgyakorló Köre - 1902" ezüstözött bronz plakett (35x44mm) T:1-,2 HP 1411

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1911. Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye / Küzdj és bízva bízzál bronz emlékérem mellszalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (36mm) T:1- kis patina
31468.

1911. "Budapesti Középiskolák Intézeti Versenye / Küzdj és bízva bízzál" bronz emlékérem mellszalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (36mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis Br díjérem, peremén BRONZ jelzéssel (36mm) T:2
31469.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" Br díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (36mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1920. 1920 Kaposvári Turul Sport Egylet bronz emlékplakett (26x39mm) T:2
31470.

~1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" bronz emlékplakett (26x39mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
~1920-1930. Debreceni Egyetemi Athletikai Club 1919 - DEAC egyoldalas bronz plakett (42x31mm) T:1- kis patina
31471.

~1920-1930. "Debreceni Egyetemi Athletikai Club 1919 - DEAC" egyoldalas bronz plakett (42x31mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
1925. Békessy Béla Emlék Verseny - I. díj kétoldalas, jelzett, aranyozott Ag díjplakett, SGA gyártói jelzéssel (59,96g/0.800/39x69mm) T:2 aranyozás kopott
31472.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1929. Az érdem jeléül - Dobogókő 1929 ezüstözött bronz plakett S.G.A. gyártói jelzéssel (57x37mm) T:2,2- ph.
31473.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1930. Vezér István VII. o.t. 1929-1930 évi házi bajnoknak 350-400°-on Br lemezplakett (85x52mm) és Bajnok ábrázolású Br éremmel (140mm), fekete fatalapzaton, akasztóval (185x256x16mm) T:2-
31474.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1930. MÁVAG 1930 I. kétoldalas, jelzett Ag díjérem mellszalagon, LE(?) gyártói jelzéssel (20g/0.800/38mm) T:1-,2 patina
31475.

1930. "MÁVAG 1930 I." kétoldalas, jelzett Ag díjérem mellszalagon, "LE(?)" gyártói jelzéssel (20g/0.800/38mm) T:1-,2 patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1930. MÁVAG 1910 kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem Ludvig Bp gyártói jelzéssel + ~1930. Szegedi Testgyakorlók Köre kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, Ludvig gyártói jelzéssel (31mm) + ~1930. Szegedi Testgyakorlók Köre kétoldalas, Al díjérem mellszalagon, Ludvig gyártói jelzéssel (30mm)
31476.

~1930. "MÁVAG 1910" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem "Ludvig Bp" gyártói jelzéssel + ~1930. "Szegedi Testgyakorlók Köre" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, "Ludvig" gyártói jelzéssel (31mm) + ~1930. "Szegedi Testgyakorlók Köre" kétoldalas, Al díjérem mellszalagon, "Ludvig" gyártói jelzéssel (30mm)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1930. Kecskeméti Sport Club II. díj - 1920-1930 ezüstözött bronz díjérem sérült dísztokban, benne Arkanzas Sterk Budapest IV Váci-utca 23 matricával (50mm) T:1- patina
31477.

1930. "Kecskeméti Sport Club II. díj - 1920-1930" ezüstözött bronz díjérem sérült dísztokban, benne "Arkanzas Sterk Budapest IV Váci-utca 23" matricával (50mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1930. Kecskeméti Sport Club 1920-1930 bronz díjérem (50mm) + ~1930. Dorogi Athletikai Club / Ép testben ép lélek nyolcszögletű, ezüstözött bronz érem füllel (40x40mm) T:2,2-
31478.

1930. "Kecskeméti Sport Club 1920-1930" bronz díjérem (50mm) + ~1930. "Dorogi Athletikai Club / Ép testben ép lélek" nyolcszögletű, ezüstözött bronz érem füllel (40x40mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft