Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 100

Vatikán DN XII. Pius pápa lemezérem műanyag alapra rögzítve (69x87mm) T:2 ph. Vatican ND Pope Pius XII plate commemorative medallion on plastic table (69x87mm) C:XF edge error
32624.

Vatikán DN "XII. Pius pápa" lemezérem műanyag alapra rögzítve (69x87mm) T:2 ph. Vatican ND "Pope Pius XII" plate commemorative medallion on plastic table (69x87mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN A világ első bélyegei 76db-os, majdnem teljes (1db hiányzik!) jelzett, aranyozott Ag bélyegérem szett bordó színű műbőr borítású albumban, külön műbőr tokban a hozzájuk tartozó tanúsítványokkal és egy lupéval. Limitált példányszámban készíttette a Postavezetők Nemzetközi Társasága, verték az amerikai Franklin Pénzverdében. T:PP patina ND The Worlds First Stamps 76-piece, almost complete (1 piece is missing!) marked, gold-plated Ag stamp-shaped medallion set in a burgundy faux leather-covered album, in a separate faux leather case with the accompanying certificates and a magnifying glass. It was issued in a limited number of copies by the International Society of Postmasters, strucked at the Franklin Mint. C:PP patina
32625.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
5db-os vegyes tétel, közte 4db emlékérem és 1db jelvény. Ausztria 1935. V.Ö.U. Alpenfest 1935 bronz emlékérem (61mm) + Olaszország 1931. Páduai Szent Antal halálának 700. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem (25mm) + 1987. Pécsi Általános Kiállítás 1888 / Elismerés az érdemnek - 1987 kétoldalas, öntött Br emlékérem, utánöntés(?) (66mm) + DN Szent György kétoldalas, aranyozott bronz érem füllel (30mm) + DN Nagy-Magyarország modern fém irredenta jelvény T:2,2- 5pcs mixed lot, with 4pcs medallions, and 1pc badge. Austria 1935. V.Ö.U. Alpenfest 1935 bronze medallion (61mm) + Italy 1931. 700th anniversary of the death of Saint Anthony of Padua two-sided bronze medallion (25mm) + Hungary 1987. General Exhibition Pécs 1888 / Recognition of Merit - 1987 two-sided, cast bronze medallion, replica(?) (66mm) + DN St. George two-sided, gilt bronze medallion with ear (30mm) + DN Big Hungary modern metal irredent badge C:XF,VF
32626.

5db-os vegyes tétel, közte 4db emlékérem és 1db jelvény. Ausztria 1935. "V.Ö.U. Alpenfest 1935" bronz emlékérem (61mm) + Olaszország 1931. "Páduai Szent Antal halálának 700. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (25mm) + 1987. "Pécsi Általános Kiállítás 1888 / Elismerés az érdemnek - 1987" kétoldalas, öntött Br emlékérem, utánöntés(?) (66mm) + DN "Szent György" kétoldalas, aranyozott bronz érem füllel (30mm) + DN "Nagy-Magyarország" modern fém irredenta jelvény T:2,2- 5pcs mixed lot, with 4pcs medallions, and 1pc badge. Austria 1935. "V.Ö.U. Alpenfest 1935" bronze medallion (61mm) + Italy 1931. "700th anniversary of the death of Saint Anthony of Padua" two-sided bronze medallion (25mm) + Hungary 1987. "General Exhibition Pécs 1888 / Recognition of Merit - 1987" two-sided, cast bronze medallion, replica(?) (66mm) + DN "St. George" two-sided, gilt bronze medallion with ear (30mm) + DN "Big Hungary" modern metal irredent badge C:XF,VF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
6db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte Lengyelország 1966. A lengyel állam millenniuma 966-1944-1966 kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- 6pcs of mixed foreign commemorative medallion lot, in it Poland 1966. Millennium of the Polish State 966-1944-1966 two-sided bronze medallion (70mm) C:AU
32627.

6db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte Lengyelország 1966. "A lengyel állam millenniuma 966-1944-1966" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1- 6pcs of mixed foreign commemorative medallion lot, in it Poland 1966. "Millennium of the Polish State 966-1944-1966" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft