Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 100

Olaszország / Trieszt 1938. Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Mistruzzi / Pagani (56mm) T:1- patina, ph Italy / Triest 1938. 100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company two-sided Br commemorative medallion. Sign:Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU patina, edge error
32600.

Olaszország / Trieszt 1938. "Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Mistruzzi / Pagani (56mm) T:1- patina, ph Italy / Triest 1938. "100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company" two-sided Br commemorative medallion. Sign:Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU patina, edge error

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Olaszország 1976. Milánói Nemzetközi Vásár - MCMLXXVI április / A CIS Számítógép Központ megalakulása Br emlékérem (79mm) T:1- Italy 1976. Fiera Internazionale Milano - MCMLXXVI Aprile / Instituzione della Centrale Computer CIS Br medallion (79mm) C:AU
32601.

Olaszország 1976. "Milánói Nemzetközi Vásár - MCMLXXVI április / A CIS Számítógép Központ megalakulása" Br emlékérem (79mm) T:1- Italy 1976. "Fiera Internazionale Milano - MCMLXXVI Aprile / Instituzione della Centrale Computer CIS" Br medallion (79mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olaszország 1995. Olasz Államok / Milánó 1778. 1S Mária Terézia jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:S.J. (30g/0,925/40mm) T:1,1- Italy 1995. Italian States / Milan 1778. 1 Scudo Maria Theresia marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:S.J. (30g/0,925/40mm) C:UNC,AU
32602.

Olaszország 1995. "Olasz Államok / Milánó 1778. 1S "Mária Terézia" " jelzett Ag replikája, eredeti díszdobozban, tájékoztató könyvecskével. Szign.:S.J. (30g/0,925/40mm) T:1,1- Italy 1995. "Italian States / Milan 1778. 1 Scudo "Maria Theresia" "marked Ag replica in its original hardcase with an informative booklet. Sign.:S.J. (30g/0,925/40mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Olaszország 2000. Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000 plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UNC
32603.

Olaszország 2000. "Nazario Sauro Tengeri Kereskedelmi Klub - Otto Bonn-nak együttérzéssel, Trieszt, 2000. decembere" bronz lemezplakett (100mm) üveg dísztányéron (~190mm), bekeretezve (310x310mm) T:1 Italy 2000. " Circolo Marina Mercantile Nazario Sauro - A Otto Bonn con simpatia, Trieste, Dicembre 2000" plate bronze medallion (100mm) on a glass decorative plate (~190mm), in frame (310x310mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Olaszország DN III. Viktor Emánuel által ellenjegyzett dokumentum jelzett ezüstlapra gravírozva, dísztokban, felakasztható képkeretben (kerettel együtt:~158g/0.800/100x125mm) T:1 kissé viseltes tok Italy ND Document countersigned by Vittorio Emanuel III, engraved on a marked silver plate, in a hanging picture frame, in hardcase (with frame:~158g/0.800/100x125mm) C:UNC slightly worn case
32604.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Oroszország DN Admiral Lazarev 1788-1851 bronz emlékérem jelzés nélkül. d:60 mm T: 1 / ND Russian Admiral Lazarev 1788-1851 bronze commemorative coin d: 60 mm, UNC
32605.

Oroszország DN "Admiral Lazarev 1788-1851" bronz emlékérem jelzés nélkül. d:60 mm T: 1 / ND "Russian Admiral Lazarev 1788-1851" bronze commemorative coin d: 60 mm, UNC

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Portugália 1940. A tengeri felfedezések 400. évfordulója kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Joao da Silva (90mm) T:1-,2 ph. Portugal 1940. 400th anniversary of maritime discoveries two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Joao da Silva (90mm) C:AU.XF edge errors
32606.

Portugália 1940. "A tengeri felfedezések 400. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Joao da Silva (90mm) T:1-,2 ph. Portugal 1940. "400th anniversary of maritime discoveries" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Joao da Silva (90mm) C:AU.XF edge errors

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Portugália 1980. IV. Nemzeti Orvoskongresszus / Lisszabon 1980. szeptember 7-12. kétoldalas bronz plakett, peremen 1856-2200 gravírozással (90x86mm) T:1-,2  Portugal 1980. IV CONGRESSO NACIONAL DE MEDICINA / LISBOA 7 A 12 DE SETEMBRO DE 1980 double-sided bronze paque, with 1856-2200 engraving on edge (90x86mm) C:AU,XF
32607.

Portugália 1980. "IV. Nemzeti Orvoskongresszus / Lisszabon 1980. szeptember 7-12." kétoldalas bronz plakett, peremen "1856-2200" gravírozással (90x86mm) T:1-,2 Portugal 1980. "IV CONGRESSO NACIONAL DE MEDICINA / LISBOA 7 A 12 DE SETEMBRO DE 1980" double-sided bronze paque, with "1856-2200" engraving on edge (90x86mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15
Portugália DN William Harvey a vérkeringés leírója bronz plakett, peremen sorszámozott 357/500. Szign.: Armindo Viseu (70mm) T:1- Portugal ND William Harvey - MEDICO ANATOMISTA INGLES DESCOBRE E EXPLICA A CIRCULACAO SANGUINEA E SEU FUNCIONAMENTO É SUA A FRASE OMNE VIVUM EX OVO TODO O SER VIVO PROVEM DUM OVO 1578-1657 double-sided bronze plaque, with 357/500 serial number on edge. Sign.: Armindo Viseu (70mm) C:AU
32608.

Portugália DN "William Harvey" a vérkeringés leírója bronz plakett, peremen sorszámozott "357/500". Szign.: Armindo Viseu (70mm) T:1- Portugal ND "William Harvey - MEDICO ANATOMISTA INGLES DESCOBRE E EXPLICA A CIRCULACAO SANGUINEA E SEU FUNCIONAMENTO É SUA A FRASE OMNE VIVUM EX OVO TODO O SER VIVO PROVEM DUM OVO 1578-1657" double-sided bronze plaque, with "357/500" serial number on edge. Sign.: Armindo Viseu (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Románia 1998. Az 1848-as szabadságharc 150. évfordulója / Arad város megemlékezése kétoldalas bronz plakett Avram Iancu, Nicolae Balcescu és Kossuth Lajos portréival, hátoldalon Cicero idézettel (71mm) T:1- Romania 1998. 150 DE ANI DE LA REVOLUTIA DIN 1848 DIN TRANSILVANIA / OMAGIU DIN PARTEA ORASULUI ARAD 1998 double-sided bronze commemorative medallion with the protraits of Avram Iancu, Nicolae Balcescu and Lajos Kossuth and a citation from Cicero on the backside (71mm) C:AU
32609.

Románia 1998. "Az 1848-as szabadságharc 150. évfordulója / Arad város megemlékezése" kétoldalas bronz plakett Avram Iancu, Nicolae Balcescu és Kossuth Lajos portréival, hátoldalon Cicero idézettel (71mm) T:1- Romania 1998. "150 DE ANI DE LA REVOLUTIA DIN 1848 DIN TRANSILVANIA / OMAGIU DIN PARTEA ORASULUI ARAD 1998" double-sided bronze commemorative medallion with the protraits of Avram Iancu, Nicolae Balcescu and Lajos Kossuth and a citation from Cicero on the backside (71mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Svájc 1891. A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 Switzerland 1891. 600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation two-sided Al medallion (50mm) C:XF
32610.

Svájc 1891. "A Svájci Konföderáció alapításának 600. évfordulója" kétoldalas Al emlékérem (50mm) T:2 Switzerland 1891. "600th anniversary of the founding of the Swiss Confederation" two-sided Al medallion (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Svájc 1909. LE 5 JUILLET 1909 LES GENEVOIS ONT CÉLÉBRÉ LE 350e ANNIVERSAIRE DE LA FONDATION DU COLL?GE - a Genfi egyetem megalapításának emlékére. Kétoldalas bronz emlékérem. s: Chaponniére. d: 41 mm T: AU / Switzerland 1909 Geneve Collége 350 bronze plaque d: 41 mm C: EU
32611.

Svájc 1909. "LE 5 JUILLET 1909 LES GENEVOIS ONT CÉLÉBRÉ LE 350e ANNIVERSAIRE DE LA FONDATION DU COLL?GE" - a Genfi egyetem megalapításának emlékére. Kétoldalas bronz emlékérem. s: Chaponniére. d: 41 mm T: AU / Switzerland 1909 "Geneve Collége 350" bronze plaque d: 41 mm C: EU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft