Javítási kézikönyv a Barkas "B1000" gyorsszállítókocsihoz. Ford.: Virá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Technika~1000020/Javitasi-kezikonyv-a-Barkas-B1000-gyorsszallitokocsihoz-Ford-Viragh-Ivan-Leipzig-196~II2748530
2748530
17196
429
Books: Technics
Leírás: Javítási kézikönyv a Barkas "B1000" gyorsszállítókocsihoz. Ford.: Virágh Iván. Leipzig, 1964, VEB Fachbuchverlag. Rengeteg fekete-fehér képpel, műszaki ábrákkal illusztrálva (közte kihajtható is). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval
: tg