Könyvek: Technika

Tételek száma: 24

Lánczos Kornél: Die funktionentheoretischen Beziehungen der maxwellschen Aethergleichungen. Bp., 1919. Németh József. 80p. Német nyelven. A szerző, Lánczos Kornél (1893-1974) által DEDIKÁLT példány! Kiadói papírkötés, borító sérült és elvált a könyvtesttől. Helyenként kissé foltos lapokkal.
17189.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Stollár József: Az autózás iskolája ábrákkal. Motor-szerkezet-vezetés. A gépjárművezetői vizsga anyaga. Bp.,[1947.], Népszava. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés.
17190.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Patachich Iván: Filmhang, filmzene. Filmamatőrök Kiskönyvtára 6. Bp., 1973, Népművelési Propaganda Iroda, 52 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 1000 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17191.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zathureczky Miklós: A Zathureczky és Dávid ikercsaládok története. 1200-1941. Bp., én., Jövő-ny., 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval, hiányzó táblákkal, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
17192.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Motorkerékpár műszaki tansegédlet. Összeáll.: Nemák Béla. Bp., 1950, Magyar Szabadságharcos Szövetség. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17193.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes repüléssel kapcsolatos tétel, 5 db:   Repülési lexikon 1-2. Szerk.: Szabó József. Budapest, 1991, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.;  Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Ford.: Nádai Gyula. Bp., 1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.;   Nagyváradi Sándor-Varsányi Ernő: Katonai repülőgépek típuskönyv. Bp., 1976., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval.;   Csanádi Norbert-Nagyváradi Sándor-Winkler László: A magyar repülés története. Bp.,1974., Műszaki. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincén kis sérüléssel.  Simóné Avarosy Éva: A repülősárkányoktól a sárkányrepülőkig. Gondolat Zsebkönyvek. Bp., 1981., Gondolat. Kiadói papírkötés.
17194.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Prof. A Riedler, M. F. Gutermuth: Maschinentechnische Excursionen. Berich über die Studienreisen. Der Studirenden der Tech. Hochschule im Studienjahre 1884/85. Königliche Rheinisch-Westphälische Technische Hochschule in Aachen. Aachen, 1886, Selbstverlag (Autogr. Druck von Chr. Höller, Wien), (8) p. + 52 t. (gépek vázlatai, műszaki rajzok). Német nyelven. Kiadói félvászon mappában, kissé foltos, sérült állapotban.
17195.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Javítási kézikönyv a Barkas B1000 gyorsszállítókocsihoz. Ford.: Virágh Iván. Leipzig, 1964, VEB Fachbuchverlag. Rengeteg fekete-fehér képpel, műszaki ábrákkal illusztrálva (közte kihajtható is). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval
17196.

Javítási kézikönyv a Barkas "B1000" gyorsszállítókocsihoz. Ford.: Virágh Iván. Leipzig, 1964, VEB Fachbuchverlag. Rengeteg fekete-fehér képpel, műszaki ábrákkal illusztrálva (közte kihajtható is). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hans-Rüdiger Etzold: Így csináld! Fiat Bravo/Brava - Ápolás, karbantartás, javítás, autóvillamosság. Bp., (1995), SIMÜFO. Számos fekete-fehér ábrával. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
17197.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17198.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17199.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes könyvtétel, 7 db:  Sevcsik Jenő: Fotolabor (Ipari Szakkönyvtár, 1963.); Sevcsik Jenő: Gyakorlati fényképezés. (Ipari Szakkönyvtár, 1961.); Sárközi Zoltán-Sevcsik Jenő: Fotoamatőr zsebkönyv (Műszaki, 1968.); Escher Károly: Riportfényképezés. (Fotokönyvtár 5., 1959.), Chochol Károly-Sevcsik Jenő: Fototrükkök, felvételi fogások. (Fotokönyvtár 14., 1971.), Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje. (Fotosorozat 30., 1975.), Sárközi Zoltán: Fényképezőgépek, kezdő amatőröknek. (Fotosorozat 40., 1975.) Különféle kötésekben, változó állapotban.
17200.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft