13671.
429. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 400 Ft
cca 1880-1910 össz. 10 db vizitkártya méretű portré, egy kivételével mind klf. magyarország műteremből: B. Paul Temesvar, Keglovich E. Szeged, Sáray Albert Kunszentmárton, Kurzweil Frigyes Bp. és Balatonfüred, Frida Bp., stb. részben sérült és foltos, 10,5x6,5 cm