Fotó

Tételek száma: 491

Engi László: Pantomim (cím nélkül), hátoldalon jelzett fotó, Magyar, sarkaiban kissé sérült, 40×30,5 cm
13373.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Engi László amatőr fotóművész felvételei, 14 db vegyes, nagyméretű fotó, 30x19 és 40x30 cm között
13374.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13375.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13376.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Marácz István (1958- ): Torzó (művészi akt). Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, kartonra kasírozva, hátoldalán jelzett, 38x27,5 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
13377.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Fiatal nő érsekcsanádi népviseletben, Szendrő István (1908-2000) fotóművész felvétele, hátoldalon pecséttel jelzett, 23×16,5 cm
13378.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Pásztorok subában a tűz körül, Szendrő István (1908-2000) fotóművész felvétele, hátoldalon pecséttel jelzett, 17×23 cm
13379.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Csikós pipával, Szendrő István (1908-2000) fotóművész felvétele, hátoldalon pecséttel jelzett, 23×17 cm
13380.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szendrő István (1908-2000): Balerinák tánca, 1940 körül. Hátoldalán jelzett, vintage fotó, 23x17 cm
13381.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szendrő István (1908-2000): Motoros repülőgépmodell verseny. Hátoldalán jelzett, vintage fotó, 23x17 cm
13382.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szendrő István (1908-2000): Útkereszteződés magyar és cirill betűs útbaigazító táblákkal a 3-as és 32-es útnál, Heves megye, Eger környéke, háttérben romos épülettel, 1945 körül. Hátoldalán jelzett, vintage fotó, 17x22 cm
13383.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Meztelen nők vitorláson, jelzetlen fotó, 24×18 cm
13384.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft