13836.
429. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 000 Ft
1901 Három kislány babával, kalitkával, cicával, nyúllal, vintage fotó Mai és Társa Bp. hidegpecséttel jelzett, ceruzarajzzal kiegészített fotója, üvegezett fakeretben, 25x16,5 cm