Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2745513
11213
428
Herendi pipázó juhász figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm 2421102
11214
428
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2743669
11215
428
11000
Herendi tálka lófej mintával. Kézzel festett, jelzett (150. évforduló), hibátlan, 13,5x9,5 cm 2704326
11216
428
Herendi fekete Apponyi mintás Hunfilex 2022 Bélyeg világkiállítás porcelán plakett. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Díszdobozban. d: 8,5 cm 2745192
11217
428
Herendi Viktória mintás porcelán levél formájú edényke. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm 2708053
11218
428
Herendi porcelán Viktória mintás cigaretta kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott!!, m: 7 cm 2708051
11219
428
Herendi csipkebogyó mintás hamuzó . Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 14x11 cm 2699913
11220
428
Herendi tulipánmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm 2708626
11221
428
Herendi virágmintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm 2704696
11222
428
Herendi virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel. 15 cm 2678074
11223
428
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással a rózsán d: 6 cm 2705132
11224
428
Herendi II.o. virágmintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 11 cm, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft