Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 106
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2741648
32662
428
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1965. "Universiade Budapest 1965" a FISU világjátékok aranyozott, zománcozott bronz jelvénye + bronz jelvény "Photo - Film" felirattal, mindkettő egy szalagon. Sajtós jelvény? T:2 2739080
32663
428
Numizmatika
1969. "Gyulai György Emlékverseny - ejtőernyős 1969 Póstás R.E.K." festett AL plakett (100x60mm) T:2 2736709
32664
428
Numizmatika
~1970. "GEAC (Gödöllői Egyetemi AC)" zománcozott fém díjérem füllel (3xklf: aranyozott, ezüstözött, bronz) (46x21mm) T:2 2619750
32665
428
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph 2653073
32666
428
Numizmatika
1974. "Spartacus Szövetkezeti Sportversenyek" Br díjérem (50mm) T:1- 2739059
32667
428
Numizmatika
1974. "FAI / XII. Ejtőernyős Világbajnokság Szolnok 74 - Egyéni célbaugrás férfi III. helyezettje" bronz díjérem füllel (67mm) T:2 2717508
32668
428
Numizmatika
1977. "Medzinárodný beh Oslobodenia - Komárno-Komárom - Felszabadulás Futóverseny" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- 2741448
32669
428
Numizmatika
1979, "BVSC" Parlamentet ábrázoló bronz sportplakett (103x55mm) T:2 2621140
32670
428
Numizmatika
~1970-1980. "Katonai Sportverseny Ifjú Résztvevője" műgyantás, zománcozott, aranyozott fém jelvény (25mm) T:1- patina 2619672
32671
428
Numizmatika
~1970-1980. "Budapest Grand Prix" egyoldalas Br sport plakett (76x45mm) T:1- kis patina 2683220
32672
428
Numizmatika
~1980. "GEAC Kupa I., II., III." jelzett hollóházi porcelán díjérem mellszalagon (3xklf) T:1- 2621023
32673
428
Numizmatika
~1980. "Jó munkáért Dr. Vizkelety Lászlónak - MTS (Magyar Testnevelési és Sportszövetség) Bp. Tanácsa" egyoldalas, plexi üvegre applikált, zománcozott Br plakett, gravírozva (75x53mm) T:2- patina, karc, ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft