Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 106
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2620144
32650
428
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina 2681099
32651
428
Numizmatika
1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2 2681102
32652
428
Numizmatika
1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2 2695351
32653
428
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1- 2622966
32654
428
Numizmatika
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina 2739941
32655
428
Numizmatika
1953. "Népstadion" zománcozott bronz kitűző + Csehszlovákia ~1960. "TJ VSS Košice (Kassa)" zománcozott bronz kitűző T:1-,2 zománchiba
Hungary 1953. "Népstadion" enamelled bronze badge + Czechoslovakia ~1960. "TJ VSS Košice" enamelled bronze badge C:AU,XF enamel error 2619770
32656
428
Numizmatika
1956. "Kilián György seregszemle / A seregszemle budapesti döntőjén elért eredményért" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2 patina, kopott aranyozás 2665359
32657
428
Numizmatika
1959. "1959. BLSZ - Bozóki Gyula - Jó sportmunkáért" fém plakett (65x103mm) + 1976. "A BLSZ 50 éves jubileuma 1976" fém plakett zománcozott rátéttel (51x71mm) T:1-,2 2722134
32658
428
Numizmatika
~1960. "Középfokú Iskolák Országos Bajnoksága - Atlétika összetett pontverseny VI. helyezett iskola testnevelőjének" részben zománcozott fém emlékplakett eredeti tokban (70x95mm) T:2 2746222
32659
428
Numizmatika
~1960. "Spartacus - Természetjárók" zománcozott bronz jelvény + "Spartacus TE" zománcozott fém természetjáró jelvény + "Ruházati Spartakus SK" fém természetjáró jelvény (tű letört) T:1--2- 2622859
32660
428
Numizmatika
1962. "Magyar Országos Torna Szövetség, Magyarország - Grúzia 1962." kétoldalas Br emlékplakett, hátoldalán gravírozva. Szign.:I.H. (58x58mm) T:2 patina 2660924
32661
428
500
Numizmatika
1963. Sport fém díjérem (2xklf) mindkettő mellszalagon, gravírozva. Szign.:Szentesy T:2,2- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft