Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. "Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23." egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes
1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás
1947. "MASZ 1897-1947 - Magyar Athletikai Szövetség 50 éves jubileuma alkalmából - Molnár Kálmán úrnak" egyoldalas bronz emlékérem- és plakett, gravírozott felirattal, márványalapzatra erősítve. A márvány hátoldalán "Ludvig Éremverő" papírcetlivel. Szign.: Szomor László (emlékérem:73mm, plakett:21x71mm, talapzat:152x100mm) T:2,2- a márványból több darab letört