Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 106

1900. Ép ész csak edzett testben él / Verseny díj II Br díjérem (29mm) + Exner Károly (1850-1919) 1905. Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál Br díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:2 patina
32614.

1900. "Ép ész csak edzett testben él / Verseny díj II" Br díjérem (29mm) + Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" Br díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1902. Hercules Athletikai Club Budapest ezüstözött bronz sport díjérem fém függőn (az érem 50x40mm) T:2 lánc sérült
32615.

1902. "Hercules Athletikai Club Budapest" ezüstözött bronz sport díjérem fém függőn (az érem 50x40mm) T:2 lánc sérült

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 kétoldalas ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban (48mm) T:1,1- kopott ezüstözés
32616.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban (48mm) T:1,1- kopott ezüstözés

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. NSC (Nemzeti Sport Club) egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2
32617.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1920. ELŐRE SE zománcozott sport klub gomblyukjelvény (17x13mm) T:1-
32618.

~1920. "ELŐRE SE" zománcozott sport klub gomblyukjelvény (17x13mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1920. NSC (Nemzeti Sport Club) egyoldalas ezüstözött bronz lapka (46x24mm) T:2
32619.

~1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas ezüstözött bronz lapka (46x24mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) ~1920. MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán I. díj gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.
32620.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) ~1920. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "I. díj" gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1924. Magyar Országos Asztali Tennis Szövetség - Bajnoki érem 1924 jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva I. (12,63g/0.835/31mm) T:2
32621.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1925. Athlétikai Verseny díj / 1925. VII. 19. egyoldalas Br díjérem nem eredeti mellszalagon, hátoldalán gravírozva (50x37mm) T:2 patina
32622.

1925. "Athlétikai Verseny díj / 1925. VII. 19." egyoldalas Br díjérem nem eredeti mellszalagon, hátoldalán gravírozva (50x37mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1927. MTK (Magyar Testgyakorlók Köre) bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán 1927 II. gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.
32623.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1927. "MTK (Magyar Testgyakorlók Köre)" bronz emlékplakett szignó nélkül, hátoldalán "1927 II." gravírozással (44x43mm) T:2 HP 2338.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1927. Somogyi Levente Versenyek - 1927 / Patria bronz díjérem mellszalag nélkül, Arkanzas Budapest gyártói jelzéssel (30mm) T:2
32624.

1927. "Somogyi Levente Versenyek - 1927 / Patria" bronz díjérem mellszalag nélkül, "Arkanzas Budapest" gyártói jelzéssel (30mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
~1920-1930. DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja kétoldalas Br díjérem (30mm) T:1- kis patina
32625.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft