Forrai Sándor: Küskarácsontól sülvester estig. Egy botra rótt középkori székely kalendárium és egyéb rovásírásos emlékeink. Bp., [1985], Múzsák. Kiadói papírborítékban,
Hofmann, R. - Röhling, Carl: Otto von Bismarck. Ernstes und Heiteres aus dem Leben des grossen Kanzlers. Berlin, 1897, A. Hofmann & Comp. Számos egészoldalas, színes képpel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés (H. Sperling Buchbinderei, Leipzig), kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, belül jó állapotban.
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. I. köt.: Az 1859-ki olasz háború korszaka. Bp., 1880, Athenaeum, 1 t. + XXX+(2)+526+(1) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, foltokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.