Üvegtárgyak Tételek száma: 146
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2726582
11598
427
4600
Glass-objects
Fodros üveg tál XIX.sz. Formába öntött, anyagában színezett. d: 30 cm 2731300
11599
427
Glass-objects
Kristály vegyes tétel, m: 3,5-14,5 cm 2730490
11600
427
Glass-objects
Szecessziós réz tároló edény, kissé csorba üvegbetéttel 8x8 cm 2704233
11602
427
Glass-objects
Orrszarvú formájú kenyai rumos üveg. Formába préselt 25 cm 2694191
11603
427
3800
Glass-objects
Val st. Lambert , belga kristály gyertyatartó és váza, részben jelzett, hibátlan m: 12-23cm 2694200
11604
427
Glass-objects
Muránói akvárium üveg levélnehezék halakkal, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2694385
11605
427
3200
Glass-objects
Muranoi színátmenetes kínáló, üveg, kopásokkal, d: 15 cm 2694199
11606
427
Glass-objects
Muránói akvárium üveg levélnehezék halakkal, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2603010
11607
427
Glass-objects
3db retró üveg, tál, palack, váza, hibátlan, m:14-20cm, d:21cm 2644210
11608
427
Glass-objects
Muránoi piros üveg tálka, jelzés nélkül, hibátlan, d: 13 cm 2637779
11609
427
3800
Glass-objects
Ajka kristály gyertyatartó eredeti dobozában, hibátlan 19 cm 2598557
11610
427
Glass-objects
Esernyős hölgy, festett üveg, kopott, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft