Üvegtárgyak

Tételek száma: 146

Régi szódásüveg, Haasz Ferencz Szikvízgyára Budafok, anyagában színezett, dombornyomott kék üveg, jelzett ón fejjel (Brunner Ferencz Bp. 1930), korának megfelelő állapotban, csorbákkal, m: 27 cm
11548.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
14

3 darabos asztali díszváza szett. Borostyánüveg, mart, csiszolt. A legkisebben apró lepattanással. 10,11,17 cm
11549.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Strömberg's svéd design váza, gravírozott felirattal, hibátlan, etikettel jelzett, m: 16,5 cm
11550.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Flensburger Brauereien ónfedeles csiszolt üveg sörös korsó, m: 16 cm
11551.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Szecessziós festésű likőrös üveg. Kézzel festett, kevés kopással, üveg dugóval. 24 cm + mellé 6 db üveg likőrös pohár
11553.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Bordó ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m: 26cm
11554.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm
11555.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Püls-Brau német söröskorsó, üveg, ón fedővel, kopásnyomokkal, m: 17 cm
11556.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

6 db bordó kristály borospohár, hibátlan, m: 17 cm
11557.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Filigrán kínáló, üveg betéttel, hibátlan, d: 12,5 cm
11558.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Muranoi tojás, száldíszítéses tübbrétegű szakított üveg, hibátlan, jelzés nélkül, m: 15 cm
11559.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Muranoi millefiori tálka, hibátlan, jelzés nélkül, 1960 körül, d: 9 cm
11560.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft