Üvegtárgyak Tételek száma: 146
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630472
11573
427
Glass-objects
Muránói üveg váza, matricával jelzett (Vetro Esegutio), kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2682996
11574
427
Glass-objects
Staffel Stoneware ónfedeles német sörös korsó. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, m: 23 cm 2701968
11575
427
Glass-objects
4 darabos üveg tétel, vázák, kínáló, hibátlan, részben jelzett, m: 14-20 cm 2549926
11576
427
Glass-objects
Art Deco stílusú üvegváza, kopott, m: 22 cm 2727849
11578
427
Glass-objects
Régi bütykös kancsó, szakított, kopásnyomokkal, m: 12 cm 2700357
11579
427
Glass-objects
Ólomkristály kínáló, dúsan csiszolt, hibátlan, d: 21 cm 2725156
11580
427
Glass-objects
Murano üveg medál, hibátlan, jelzett, 7,5x5,5cm 2725356
11581
427
Glass-objects
Régi csiszolt üveg pohár, korának megfelelő állapotban m: 13 cm 2724821
11582
427
Glass-objects
Kristály boros kancsó. Nagy méretű, üveg dugóval. 37 cm 2725303
11583
427
Glass-objects
Vizes kancsó. kézzel festett huta üveg. 20 cm 2726663
11584
427
Glass-objects
Üveg kiöntő, alpakka szerelékkel, szerelék, sérült, hiányos, tetején véset: "A Leányfalusi Tennis Club női egyes bajnoksága I. díj 1909" m: 16 cm 2726621
11585
427
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan. m: 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft