Tabán. A lebontott romantika. Zórád Ernő képmellékletei. A kötet képanyagát Zórád Ernő, szöveges részét Fazakas István állította össze. Bp., 2002, Fekete Sas. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Tabán. Egy eltűnt városrész. Zórád Ernő képeivel. Összeállította: Vargha Balázs. Bp.,1983, Táltos. Magyar nyelven, a képeknél magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Pereházy Károly: A régi belváros. Bp., 1982, Képzőművészeti Kiadó. Bakos Margit reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában, jó állapotban.
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, koszos, sérült borítóval és gerinccel.
A Duna Passautól a Fekete tengerig. Bp., 1914, Első Cs. és Kir. Szab. Dunagőzhajózási Társaság, Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.