1931 Értesítő a Pannonhalmi Szent Benedek-Rend Győri Katholikus Czuczor Gergely Gimnáziumáról az 1930/31. iskolai év végén. Győr, 1931, Győregymázmegyei Alap-ny., 4+80 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől.
Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Ford.: Gál Andor. Bp., [1940], Rózsavölgyi és Társa, 271 p + XVI t. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal és folttal.
Greguss György: Utazás Keleten 1881. Ő Felsége "Zrínyi" korvettjén. Készítette: - - cs. k. had. teng. apród. Előszóval és jegyzetekkel ellátta: Csonkaréti Károly. [Bp., 1989], Optimum, 64 p. A fakszimile kiadás kísérőfüzete. Kiadói papírkötés.
Victor W. von Hagen: World of the Maya. Mentor - Ancient Civilizations. New York, 1960, The New American Library. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, jó állapotban.