Ezüst (Ag) Art Deco olaj, ecet tartó, üvegbetéttel, jelzett, hibátlan,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~500033/Ezust-Ag-Art-Deco-olaj-ecet-tarto-uvegbetettel-jelzett-hibatlan-netto-387-g-m-26-cm~II2723234
2723234
19009
426
26000
Jewellery and precious metal items
Leírás: Ezüst (Ag) Art Deco olaj, ecet tartó, üvegbetéttel, jelzett, hibátlan, nettó: 387 g, m: 26 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: