Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 126
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693014
19000
426
360000
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
2585268
19001
426
220000
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2616272
19002
426
190000
Arany (Au/14k) gyűrű gyémántokkal és zafírokkal ékítve., 6 db brill, 7 db zafír. Jelzett, Össz, br 4,24g, m:54
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
2723649
19003
426
280000
Arany (Au/14k) vegyes ékszerek, néhányban kövek, jelzettek, bruttó: 20 g
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
2720315
19004
426
240000
14k fehérarany (Au) gyűrű cca 0,5 ct gyémánttal, jelzett, 3,4 g, m: 55
Kikiáltási ár:
240 000 Ft
2720350
19005
426
150000
Nyers gyémánt oktaéder formájú 1,28 Ct
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2720332
19006
426
120000
14k arany (Au) gyűrű smaragddal 0,5ct br 3 g, m: 51
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2662656
19007
426
55000
Ezüst (Ag) tálca, jelzés nélkül, nettó: 261g, 27x21cm 2723232
19008
426
38000
Ezüst (Ag) Art Deco kínálótál, üvegbetéttel, jelzett, hibátlan, nettó: 231 g, d: 19cm, m: 9cm 2723234
19009
426
26000
Ezüst (Ag) Art Deco olaj, ecet tartó, üvegbetéttel, jelzett, hibátlan, nettó: 387 g, m: 26 cm 2685989
19010
426
26000
Ezüst (Ag) tejkiöntő, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 98g 2715623
19011
426
38000
Ezüst (Ag) keresztelőkészlet, jelzett, nettó: 142 g. Dobozban, doboz felújításra szorul. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft