Térképek

Tételek száma: 114

cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbuszvonalainak átnézeti térképe és vasúti hálózati térképe, két oldalas térkép, tervezte: Tallián Ferenc, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., hajtott, szakadásokkal 58,5x33,5 cm.
13519.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1908 Sven Hedin tibeti utazásának térképe 50x40 cm + egy kisebb sérült
13520.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Közép-Európa vasúti térképe, kiadja: Posner Károly Lajos és Fia, térkép szakadással, 53×68 cm + Magyar Királyi Folyam- és Tengerhajózási Részvénytársaság füzete, szakadásokkal
13521.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930 Budapest térképe. 42x38 cm
13522.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, az 1942. évi határokkal. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva, sérült, részben ragasztással javított, 115x84 cm
13523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Witauschek Gyula: Történelmi jegyzetek a térképészet tárgyköréből. Első kötet: Ókor. Bp., 1934, M. Kir. Állami Térképészet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13524.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1716 A Rajna felső vidékének térképe. Johann Baptist Homann: S.R.I. Circulus Rhenanus Inferior Sive Electorum Rheni : complectens tres Archiepiscopatus, Moguntium, Coloniensem et Trevirensem Palatinatum Rheni, Comit. Beilstein Newenaer, Inf. Isenburg, et Reiferscheit . Színezett rézmetszet. Foltos. / Map of the Upper Rhein land. Colored copper plate engraving With stain. 62x55 cm
13525.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
13526.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Mappa Comitatus Posoniensis. Pozsony vármegye térképe. XIX. sz vége. Kézzel rajzolt. hártyapapíron 24x30 cm / Map of Pressburg county hand drawn
13527.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1862 Magyarország, Galícia, Erdély, Bukovina, Horvátország és Szlavónia térképe. Üvegezett, fakeretben. 19x24,5 cm
13528.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1840 Wattignies térképe. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Paszpartuban. 20x26 cm / Map of Wattignies, engraving, in passepartout
13529.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1840 Arcole térképe. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Paszpartuban. 20x26 cm / Map of Arcole, engraving, in passepartout
13530.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft