cca 1940 Szécsi Ferenc: Statisztikai-földrajzi világatlasz. Bp., é.n., Universum ("Élet"-ny.), 1 t.+78+(1) p.+59 t.+63+(1) p. Színes térképekkel, köztük több kétoldalas. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
1968 Budapest távlati térképe, belső terület. A műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével. Tervezte: Mácsai István - Kass János. Bp., Képzőművészeti Alap-Kartográfiai Vállalat, kisebb szakadásokkal, 117x82 cm