1934 ÁTI kisatlasz. Földrajzi leírás, statisztikai adatok, 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép, névmutató 30 ezer helynévvel. Bp., [1934], M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, VIII+176 p.+32 t.+(156) p. (névmutató). Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.