1862 Az Üstökös, XII. köt. 7. sz., 1862. aug. 16., szerk. és kiadó-tulajdonos: Jókai Mór. Pest, Landerer és Heckenast-ny., 8 p. Szakadásokkal, szétvált, foltos.
cca 1869-1930 Nagy vegyes halálozási értesítő gyűjtemény, kb. 70-80 db. Közte néhány kevés neves személyiség, mint pl. Greguss Gyula (1829-1869). Néhány helyiség a történelmi Magyarországról (Arad, Lőcse, Rozsnyó, Losonctamási, Cécke stb.). Több Pekár Mihály (1871-1942) orvos, fiziológus, egyetemi tanárnak postázva. Többségében jó állapotban, néhány kevés lapszéli szakadással.
cca 1890-1900 15 db vegyes illusztráció a Pallas lexikonból, (vadászkutyák, budapesti szobrok, cirkálóhajók, Buda és Pest 1730 körül stb.), helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült, 30x24 cm körüli méretben
cca 1890-1900 15 db vegyes színes illusztráció a Pallas és a Meyers lexikonból, nagy többségében a Pallasból (címerek, magyar díszítmények I., ragadozó madarak, drágakövek stb.), helyenként kissé foltos, néhány lap kissé sérült, 30x24 cm körüli méretben