Olcsó regény kolligátum: Mikszáth Kálmán négy kisregénye: Tót atyafiak, A vén gazember, Mácsik a nagyerejű, A tekintetes vármegye, Bp., é.n., Athenaeum, kissé kopott félvászon kötésben