Mikes Kelemen: Törökországi levelek. Nemzeti Könyvtár X. kötet.: Mikes Kelemen Művei II. köt. Bp.,1880,Aigner Lajos. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány lapon bejelöléssel, két újságcikkekkel.