Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719614
10617
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Art deco enteriőr. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 21,5x25,5 cm 2719631
10618
426
Jelzés nélkül: Szántás. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30x39 cm 2720451
10619
426
Jelzés nélkül: Kislány és a nagymama. Olaj, karton, kisebb felületi sérülésekkel. 61x90,5 cm 2720854
10620
426
14000
Jelzés nélkül: Faluvége. Olaj, karton, kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 55×68 cm 2720905
10621
426
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben, 38,5×29 cm. 2721518
10622
426
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Bivaly tanulmányok. Olaj, vászon, sérült. 30x39 cm 2721594
10623
426
Jelzés nélkül: Portré. Tus, papír. Lap széle foltos. 26,5x23 cm 2721633
10624
426
Jelzés nélkül: 4 db dekoratív szecessziós ornamentika, 1910 körül. Akvarell, papír, jelzés nélkül, lap széle helyenként kissé foltos és kissé sérült, 26×22 cm körüli méretekben 2722547
10625
426
6500
Jelzés nélkül: Őszi hangulat (Vajdahunyad vára, Városliget?). Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15×23 cm 2722577
10626
426
Jelzés nélkül: Mickey egér nyomoz. Tempera, papír. Fakeretben. 23x40 cm 2722579
10627
426
Jelzés nélkül: Mickey egér szárnyal. Tempera, papír. Fakeretben. 28x40 cm 2723680
10628
426
Jelzés nélkül, feltehetően dél-ázsiai alkotó: Elefánt. Vegyes technika, vászon. Üvegezett fakeretben, 13×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft