Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2717250
10593
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült régi fakeretben. 25,5x36 cm 2674046
10594
426
Jelzés nélkül: Tehénpásztor. Olaj, vászon, javított. 57x64 cm 2674042
10595
426
Jelzés nélkül: Horvát tengerpart. Olaj, vászon, sérült. 50x70 cm 2699890
10596
426
Jelzés nélkül: Félakt a fedélzeten (erotikus grafika). Ceruza, papír. Lapszéli apró szakadásokkal. 22x28 cm 2699887
10597
426
Jelzés nélkül: Fürdőző női akt. Ceruza, papír. Lap széle kissé sérült. 16,5x18 cm 2699882
10598
426
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Szén, papír. Bal alsó sarkában szárazbélyegzővel. Feltekerve, törésnyomokkal. 70x47 cm 2699852
10599
426
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, kissé sérült, 48×41 cm 2445663
10600
426
17000
Jelzés nélkül: Fiatal hölgy képmása ( biedermeier) XIX. sz. közepe, olaj, vászon, 41x35cm, fa keretben, sérült. 2644591
10601
426
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő: Táj. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 24x35 cm. 2674709
10602
426
28000
Jelzés nélkül: Illusztrációk gyerekkönyvhöz, össz. 10 db. Tempera, papír. 29x26 cm (1 db 9x9 cm) 2695039
10603
426
28000
Jelzés nélkül, magyar festő 1940 körül (Vaszary János tanítványa?): Csendélet az ablakban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60,5x52 cm 2649059
10604
426
Jelzés nélkül: Fűzfák. Tempera, papír, üvegezett keretben. 17x23cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft