Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 245
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2620754
10579
426
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Felvidéki táj. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben, 31×23 cm 2667127
10580
426
36000
Jelzés nélkül: Téli út alakkal. Olaj, rétegelt falemez. 59X45 cm 2361093
10581
426
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 39x49 cm 2361321
10582
426
3800
Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x52 cm 2696640
10585
426
Jelzés nélkül: Geometriai formák. Ofszet, papír, lapra kasírozva, üvegezett keretben, 40x40 cm 2696637
10586
426
Jelzés nélkül: Geometriai kompozíció I. Ofszet, papír, lapra kasírozva, üvegezett keretben, 40x40 cm 2696641
10587
426
Jelzés nélkül: Geometriai csillagforma. Ofszet, papír, lapra kasírozva, üvegezett keretben, 40x40 cm 2619644
10588
426
Jelzés nélkül: Két oldalas ón nyomódúc, tanya és Férfi, 38x30cm 2619643
10589
426
Jelzés nélkül: Két oldalas ón nyomódúc, erdő és Hölgy, 36x27cm 2596133
10590
426
Jelzés nélkül: 3 db computer print, papír, 33×28 cm 2717254
10591
426
15000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Pipázó. Olaj, vászon. Dekoratív, régi szecessziós fakeretben. 27x18 cm 2717251
10592
426
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Tábortűznél. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült régi üvegezett fakeretben. 25x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft