Kerámiák Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2706386
11097
425
4400
Art-ceramics
Retro iparművész padlóváza, mázas kerámia, "B" jelzéssel, sérült a felső és az alsó pereménél, m: 51 cm 2706391
11098
425
Art-ceramics
Retro iparművész kerámia füles váza, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 30 cm 2702125
11099
425
Art-ceramics
Iparművész jelzett kerámia párologtató. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x17 cm 2703640
11100
425
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Női díszváza. Mázas kerámia. hibátlan. 26 cm 2712299
11101
425
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza. Jelzés nélkül 26 cm 2712243
11102
425
Art-ceramics
Reguly iparművész falitál, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 2710930
11103
425
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, alján kis csorba, szájperemén repedés m: 16 cm 2677153
11104
425
Art-ceramics
Lovas, retró, dísztál, plasztikus zöldes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, d: 22,5 cm 2677156
11105
425
Art-ceramics
Retro kerámia váza. Kézzel festett mázas kerámia m: 21 cm 2705698
11106
425
Art-ceramics
Retró mázas kerámia falitál, jelzett (1972), alján sérüléssel, d: 28 cm 2709166
11107
425
15000
Art-ceramics
Gorka Lívia: Zebracsíkos váza. Mázas kerámia, ezüst tetejű gyertyatartóvá alakítva. Jelzett 24 cm 2675979
11108
425
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Olvasó lány, Festett terrakotta figura, jelzett, kis kopásnyomokkal m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft