Kerámiák Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2675977
11109
425
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Virágos lány, Festett terrakotta figura, jelzett, kis kopásnyomokkal m: 21 cm 2710753
11110
425
Art-ceramics
Mihály Béla népi kerámia, 1db váza, 4db tál, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm, d: 16,5-25,5 cm 2712344
11111
425
Art-ceramics
Mihály Béla kínáló, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2712354
11112
425
Art-ceramics
Mihály Béla váza, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 28 cm 2710904
11113
425
3400
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana váza, kerámia, jelzett, vízköves, kiálló fémszálak lekoptak!!!, m: 11 cm 2711226
11114
425
Art-ceramics
Mihály Béla kaspó, jelzett, hibátlan, m: 14cm 2710927
11115
425
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró váza, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, alján minimális lepattanás, m: 20,5cm 2711402
11116
425
Art-ceramics
Mihály Béla tálka, kerámia, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm 2531064
11117
425
Art-ceramics
Népi kerámia tál, kopott, jelzés nélkül. d: 16,5cm 2693299
11118
425
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri retro mintás mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan 27 cm 2675220
11119
425
Art-ceramics
Régi korondi népi cserép bokály, korának megfelelő kopásnyomokkal, lepattanásokkal, m: 21 cm 2675234
11120
425
Art-ceramics
Régi korondi sétáló gyertyatartó, mázas kerámia, lepattanásokkal, m: 18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft