Kerámiák Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2707822
11072
425
3400
Art-ceramics
Retró váza, hibátlan, m: 9 cm 2709298
11073
425
Art-ceramics
Simon József: Samottos kerámia tükör, hibátlan, jelzett, d: 27,5 cm 2709300
11074
425
Art-ceramics
Retró kerámia váza, hibátlan, d: 21 cm 2709302
11075
425
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana váza, kerámia, jelzett, kis lepattanással, 16x9 cm 2709545
11076
425
Art-ceramics
Bán Károly, retró váza, jelzett, sérült, m: 32,5 cm 2709544
11077
425
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza. Színes mázakkal festett kerámia, hibátlan. m:27,5cm 2592499
11078
425
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana váza. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal, 12x12x9cm 2620520
11079
425
Art-ceramics
Tófej váza, kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15cm 2687577
11080
425
Art-ceramics
Kerezsi Györgyi (1943- ): Ikebana váza, kerámia, kopott jelzéssel, d: 26 cm 2703131
11081
425
Art-ceramics
Tófej kerámia váza, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2703586
11082
425
Art-ceramics
Retró köcsög, kopott, jelzés nélkül, m: 25 cm 2683139
11083
425
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró gyertyatartó, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, 22x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft