Bolhapiac Tételek száma: 659
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2682311
12467
425
Flea Market
3 db különféle számológép, elem nélkül, nem kipróbált + egy érintőképernyőhöz való eszköz 2680586
12468
425
Flea Market
Vegyes bizsu tétel szütyőben 2707331
12469
425
Flea Market
Peugeot France reklám só- és borsszóró, fa, m: 10 cm 2707142
12470
425
Flea Market
3 db fém harapófogó, közte kettő jelzett, h: 11 - 20 cm 2707518
12471
425
Flea Market
2 db digitális hőmérő, kültéri-beltéri, újszerű állapotban, dobozban 2707050
12472
425
3400
Flea Market
2 db fém olló, észak-koreai (D.P.R.K.) gyártmányú szabóolló + kisebb jelzett acél olló, kopásnyomokkal, h: 22,5 cm és 15,5 cm 2665109
12473
425
Flea Market
2644286
12474
425
Flea Market
Design ékszergarnitúra, bizsu, (nyaklánc, reif, bross) 2641180
12475
425
Flea Market
Retró fém doboz, vegyes gyöngy ékszerekkel. 17x10x3,5cm 2644288
12476
425
Flea Market
Borhőmérő, nyitó, cseppfogó, dobozban. 2585217
12477
425
Flea Market
2694097
12478
425
Flea Market
Easy work biciklipumpa, eredeti csomagolásban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft