Bolhapiac Tételek száma: 659
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2707305
12359
425
Flea Market
Retró porcelán lány baba, szép öltözékben, The Heritage Mint Collection, eredeti, kissé sérült dobozában, m: kb. 40 cm 2707324
12360
425
Flea Market
Dekoratív orientalizáló asztalka, dohányzóasztal, jelenetekkel, motívumokkal gazdagon díszített, román gyártmány, XX. sz. második fele. Faragott fa hatású, azonosítatlan anyagból (feltehetőleg műgyanta), tetején üveglappal, kopásnyomokkal, d: 40 cm, m: 48 cm 2707371
12361
425
Flea Market
Francia fali barométer, fa és fém, fazettált üveggel, működik, 13x13 cm 2707387
12362
425
Flea Market
Kalligráfia szett: toll, tinta, borítékok, pecsétnyomó és viasz. Használatlan, eredeti dobozában, többnyelvű leírással. 2707398
12363
425
Flea Market
"Tilos a dohányzás!" feliratú zománcozott fém tábla, jó állapotban, 29,5x10 cm 2707399
12364
425
Flea Market
"Dohányzásra kijelölt hely!" feliratú zománcozott fém tábla, kis zománcsérüléssel, 29,5x10 cm 2707525
12365
425
Flea Market
Kő játékgolyók, kb. 120-140 db, régi francia fém gyógyszeres dobozokban 2707532
12366
425
Flea Market
Auguste Leroux (1871-1954) után: Casanova története. 5 db modern nyomat, papír, helyenként kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 19x14 cm körüli méretben. 2707664
12367
425
Flea Market
Ezüstözött alpakka teáskanna és cukortartó, jelzés nélkül, némi elszíneződéssel, egyébként jó állapotban, m: 16 cm és 11,5 cm 2707746
12368
425
Flea Market
Szecessziós réz tálka / hamutál, kagylószerű formával, 12,5x12,5 cm 2707749
12369
425
Flea Market
Kutyafejes bronz iratfogó, XIX. sz., jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, h: 18 cm 2707928
12370
425
Flea Market
2 db dekoratív, historizáló kétágú fali gyertyatartó, kovácsoltvas, 32,5x25 cm és 27,5x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft