Bolhapiac Tételek száma: 659
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2711601
12684
425
4200
Flea Market
Ezüstözött falevél láncon nyaklánc 42 cm 2646625
12685
425
Flea Market
Régi Krups Pocket Balance kézi mérleg, kopott h: 16 cm 2705008
12686
425
Flea Market
1949 MÁV hídépítő felvarró, 9×11 cm 2703537
12687
425
Flea Market
Elefántos csont nyaklánc. h: 54 cm 2711614
12688
425
4200
Flea Market
Antik bross strasszokkal 5,5 cm 2703250
12689
425
Flea Market
Zippo öngyújtó tokban, m: 5,5 cm 2693614
12690
425
13000
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy méretű gyöngyökkel, h: 49-55 cm 2703246
12691
425
Flea Market
Ronson öngyújtó, sérülésekkel, m: 4 cm 2693629
12692
425
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, nagy méretű gyöngyökkel, h: 48-53 cm 2710806
12693
425
Flea Market
Swarovski kristállyal díszített hegedű alakú bross, réz, jó állapotban, 7 cm 2705292
12694
425
Flea Market
2705300
12695
425
Flea Market
Citrin pár (Madeira), 2 ct Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft