Ilmenau kobaltkék porcelán aranyozott bonbonier, jelzett, kopásnyomokk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Ilmenau-kobaltkek-porcelan-aranyozott-bonbonier-jelzett-kopasnyomokkal-13C3979-5C3978-cm~II2701144
2701144
11378
424
7500
Kikiáltási ár:
7 500 Ft 20,27 EUR , 22,06 USD
Leírás: Ilmenau kobaltkék porcelán aranyozott bonbonier, jelzett, kopásnyomokkal, 13×9,5×8 cm
: karap_norbert