Kék mintás porcelán reggeliző készlet, 2 db tányér + 1 db csésze jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Kek-mintas-porcelan-reggelizo-keszlet-2-db-tanyer-plus-1-db-csesze-jelzett-kis-kopasnyomokka~II2700929
2700929
11379
424
Leírás: Kék mintás porcelán reggeliző készlet, 2 db tányér + 1 db csésze jelzett, kis kopásnyomokkal
: karap_norbert