Oscar Schlegelmilch porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 24,5×16,5 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/424/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Oscar-Schlegelmilch-porcelan-tal-jelzett-kopasnyomokkal-24-5C39716-5-cm~II2701152
2701152
11377
424
2200
Kikiáltási ár:
2 200 Ft 5,95 EUR , 6,47 USD
Leírás: Oscar Schlegelmilch porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, 24,5×16,5 cm
: karap_norbert