Hímzett selyem napernyő nád fogantyúval, kisebb sérülésekkel a selyem... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/423/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~29/Himzett-selyem-napernyo-nad-fogantyuval-kisebb-serulesekkel-a-selyem-ernyon-kopasnyomokka~II2693231
2693231
11595
423
Antique
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Hímzett selyem napernyő nád fogantyúval, kisebb sérülésekkel a selyem ernyőn, kopásnyomokkal, d: 76 cm, h: 53 cm
: nagy_andras