https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 92

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kandalló óra szett, márvány, bronz rátéttel, egész ütős mechanikus szerkezettel, működik, sérült, ferde, lötyög. m: 42 és 75 cm
11525.

Kandalló óra szett, márvány, bronz rátéttel, egész ütős mechanikus szerkezettel, működik, sérült, ferde, lötyög. m: 42 és 75 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
2
Keleti Istennő szobor. Csont. jelzés nélkül XX. sz. eleje. / Oriental godess figure. Bone. 29 cm
11526.

Keleti Istennő szobor. Csont. jelzés nélkül XX. sz. eleje. / Oriental godess figure. Bone. 29 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
5
Jelzés nélkül: Magyar Királyi Légügyi Hivatal Tiszteletdíja 1939. Krómozott talpon, réz glóbusszal, tetején krómozott repülő. Apróbb lepattanásokkal, 14x10x26cm  Magyar Királyi Légügyi Hivatal (LÜH, a Kereskedelmi Minisztérium V. Légiforgalmi szakosztálya) mely hivatalosan 1924. április 10-én kezdte meg működését, mint a légierő vezérkarának fedőszerve. A Vassel Károly vk. ezredes (azaz légügyi főigazgató) irányítása alatt működő szervezet valójában a Honvédelmi Minisztérium költségvetéséből részesedett, célja a katonai repülés személyi és logisztikai-anyagi kereteinek megteremtése volt. A hivatal kezelésébe kerültek a már meglévő repülőterek (Budapest-Mátyásföld, Szombathely, Szeged, Székesfehérvár, Nyíregyháza, Kaposvár, Miskolc) és megkezdődött a meteorológiai-, valamint a rádió szolgálat felállítása és folyamatos bővítése, fejlesztése is. A személyi állomány rejtéséhez a különböző polgári és rendfenntartó (zömmel csendőri) szervezetek nyújtottak segítséget. A katonai rendfokozatokat a légügyi ellenőr (hadnagy), légügyi aligazgató (alezredes) stb.megnevezések helyettesítették. Forrás: m.militaria.hu
11527.

Jelzés nélkül: Magyar Királyi Légügyi Hivatal Tiszteletdíja 1939. Krómozott talpon, réz glóbusszal, tetején krómozott repülő. Apróbb lepattanásokkal, 14x10x26cm Magyar Királyi Légügyi Hivatal (LÜH, a Kereskedelmi Minisztérium V. Légiforgalmi szakosztálya) mely hivatalosan 1924. április 10-én kezdte meg működését, mint a légierő vezérkarának fedőszerve. A Vassel Károly vk. ezredes (azaz légügyi főigazgató) irányítása alatt működő szervezet valójában a Honvédelmi Minisztérium költségvetéséből részesedett, célja a katonai repülés személyi és logisztikai-anyagi kereteinek megteremtése volt. A hivatal kezelésébe kerültek a már meglévő repülőterek (Budapest-Mátyásföld, Szombathely, Szeged, Székesfehérvár, Nyíregyháza, Kaposvár, Miskolc) és megkezdődött a meteorológiai-, valamint a rádió szolgálat felállítása és folyamatos bővítése, fejlesztése is. A személyi állomány rejtéséhez a különböző polgári és rendfenntartó (zömmel csendőri) szervezetek nyújtottak segítséget. A katonai rendfokozatokat a légügyi ellenőr (hadnagy), légügyi aligazgató (alezredes) stb.megnevezések helyettesítették. Forrás: m.militaria.hu

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Balázs Miklós Ernő (1982- ): Fehér horizont. Márványmozaik. 70X100cm. Csak személyes átvétel!!! cca. 40 kg
11528.

Balázs Miklós Ernő (1982- ): Fehér horizont. Márványmozaik. 70X100cm. Csak személyes átvétel!!! cca. 40 kg

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Balázs Miklós Ernő (1982- ): Fekete horizont. Márványmozaik. 70X100cm. Csak személyes átvétel!!! cca. 40 kg
11529.

Balázs Miklós Ernő (1982- ): Fekete horizont. Márványmozaik. 70X100cm. Csak személyes átvétel!!! cca. 40 kg

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.
11530.

32 db porcelán nyelű evőkészlet, Meissen, jelzés nélkül, modern, kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely Stúdió néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.
11531.

Tevan Margit (1901-1978): Art Deco dísztál, 1930 körül, vörösréz, jelzett, kopásnyomokkal d:36 cm. Tevan Margit Munkácsy Mihály-díjas magyar ötvösművész, érdemes és kiváló művész. Tevan Margit 1901. január 18-án született Békéscsabán (Magyarország) zsidó családban. Édesapja egy jelentős szerkesztőséget vezetett, és támogatta művészeti tanulmányait a budapesti Iparművészeti Főiskolán. Tanulmányainak egy évében Tevan a kor leghíresebb aranyművészeinél az aranyművességre szakosodott: Richard Zutt és Kiss Ferenc . Mivel az ékszerkészítés nem érdekelte, később csatlakozott Vértes Árpád műhelyéhez, amely "Stúdió" néven volt ismertebb . 1927-ben feleségül ment Engel Miklós vegyészmérnökhöz és Budapestre költözött. Fiuk, Engel Tevan István ismert könyvillusztrátor volt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db kínai selyem borítású figura. Falra akasztható 32 cm / Chinese silk figures 32 cm
11532.

2 db kínai selyem borítású figura. Falra akasztható 32 cm / Chinese silk figures 32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
WMF jelzett, Art Deco gyümölcskínáló, ón alj, üveg tál, kopott m: 30cm
11533.

WMF jelzett, Art Deco gyümölcskínáló, ón alj, üveg tál, kopott m: 30cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
21
Argentor jelzett, szecessziós, talpas gyümölcskínáló, ezüstözött alpakka, hibátlan, m: 19cm
11534.

Argentor jelzett, szecessziós, talpas gyümölcskínáló, ezüstözött alpakka, hibátlan, m: 19cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
12
Munkácsy Mihály (1844-1900) után, Jelzés nélkül: Honfoglalás. 1930 körül. Réz dombormű, kopott, keretben, 13x,35 cm
11535.

Munkácsy Mihály (1844-1900) után, Jelzés nélkül: Honfoglalás. 1930 körül. Réz dombormű, kopott, keretben, 13x,35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Keleti csont és ébenfa dobozka, állat figurákkal. d: 10 cmm m: 19 cm XX. sz. eleje. / Oriental bone and ebenwood box 20 cm
11536.

Keleti csont és ébenfa dobozka, állat figurákkal. d: 10 cmm m: 19 cm XX. sz. eleje. / Oriental bone and ebenwood box 20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz