Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2694317
11610
423
Antique
Jelzés nélkül: Színes ornamentika. Tűzzománc, fára applikálva, 15,5x11 cm 2689176
11611
423
Antique
2 db orosz zománc kép, m: 15-16 cm 2688776
11612
423
Antique
Hadar Aviv: Jerusalem / Jeruzsálem. Fali plakett. Tűzzománc, fára applikálva, 12x9 cm 2667110
11613
423
Antique
Emca Boy angol síp, kopott, h: 8 cm 2686333
11614
423
Antique
Régi ékszertartó dobozka, 6x6cm 2686334
11615
423
Antique
Régi ékszertartó dobozka, 10x6cm 2686335
11616
423
Antique
Régi ékszertartó dobozka, 8x5cm 2693008
11617
423
Antique
Szecessziós réz notesztartó, kopásnyomokkal, 16x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft